top of page

עיצוב דירות גג

עיצוב דירות גג

לכולנו יש רעיון בראש מהו בית החלומות האידיאלי. עבור רבים מאיתנו, דירה מפנקת ומסוגננת עם נוף פתוח ועוצר נשימה היא התגשמות האידיאל הזה. מה אומר חיי יוקרה יותר ממגורים על גג העולם? במגוון ערים בכל רחבי הארץ, דירות הגג הופכות לנדל"ן נחשק המעניק חוויית מגורים מושלמת. כשזה מגיע לתהליכי עיצוב פנים דירות גג דורשות לא מעט התייחסות מיוחדת. כיצד נבטיח שהפרויקט החדש שלנו יתוכנן על הצד הטוב ביותר? אנו ב-Raz Interior Design ריכזנו כאן את כל מה שחשוב לדעת על עיצוב דירות גג.

עקרון העל בדירות גג – התחשבות במיקום

לעתים קרובות כשאנו מתחילים לתכנן את עיצוב הבית שלנו, אנחנו מתחילים בחזון שיש לנו בראש. אין ספק שהדירה שלך צריכה להוות התגשמות של החזון הזה במידה כזו או אחרת. עם זאת, לעתים קרובות אנו עשויים לגלות שמה שהיה לנו בראש לא בהכרח בא לידי ביטוי במציאות היום-יומית שלנו. אם זה נכון לגבי כל תהליך עיצוב פנים דירות גג מוכיחות את הנקודה הזו יותר מכל חלל אחר.

דירת הגג ממוקמת בקומה העליונה של הבניין ומציעה לנו את הטוב משני העולמות – המתקנים ותחושת הבטיחות של דירה בבניין והממדים והמאפיינים העיצוביים של בית פרטי. שני הרעיונות הללו גם יחד חייבים להנחות אותנו בתהליך העיצוב. 

אז אילו תכונות מרכזיות יש לקחת בחשבון בעיצוב דירות גג

דירות הגג והפנטהאוזים לא תמיד נחשבו לפתרונות יוקרה. הם התחילו את דרכם כחדרי שירות על גגו הבניינים ששימשו את צוותי התחזוקה. עם הזמן, זיהו מתכננים את הפוטנציאל האדיר של השטח הפתוח של הגג שמקיף את המבנה וייעדו אותם כמגורי יוקרה. לכן, בתהליך התכנון חשוב שניקח בחשבון גם את חללי החוץ ונשלב אותם עם עיצוב הפנים. בניית חלל פתוח שיפנה אל חצר מרוצפת, כניסה של אור טבעי רב עם קירות זכוכית ושילוב של צמחייה שתשבור את ההפרדה בין הפנים לחוץ, אלו רק כמה מהרעיונות שנוכל ליישם כדי לתת טון ייחודי בתהליך עיצוב דירות גג.

פתרונות הצללה חכמים שיאפשרו לך ליהנות מהמרפסת שלך, נדנדות ופינות ישיבה, מטבחי חוץ מאובזרים או פתרונות תאורה ייחודיים – לא משנה אילו מתקנים נבחר לשלב בעיצוב דירת הגג שלנו, הכול מתחיל בהתאמה להעדפות ולאורח החיים שלך.

חלוקה למפלסים

אפשרות נוספת היא ללכת על תכנון דו מפלסי. כך, נוכל לתכנן עיצוב דירה מסורתי וליהנות מחלל פתוח רחב ידיים מעלינו. מדרגות לולייניות מעוצבות בעלות סגנון ייחודי, יובילו את המשתמשים במבנה ממרחבי האירוח שלך אל הגג שיעוצב כדי לשרת כל פונקציה שחשובה לאורח החיים שלך. כך, אנו למעשה נהנים מכל הפונקציות של דירה בבניין ומקבלים את החצר המפנקת שלא הייתה מביישת שום בית פרטי.

להדגיש את חללי החוץ שלך

לרוב, בתהליכי תכנון דירות גג, נרצה להדגיש את המאפיין הבולט ביותר בה, הגישה למרחב חוץ פרטי. דרך נהדרת אחת לעשות זאת היא באמצעות חלונות ודלתות ללא מסגרת. חלונות זכוכית גדולים שנמתחים כמעט מהרצפה ועד התקרה הם דרך מצוינת לפתוח מבט נרחב אל הנוף ולהבטיח שמכל נקודה בבית ניתן יהיה לראות את החצר. על הדרך, נוכל ליהנות משפע של תאורה טבעית. 

הצוות המקצועי והמיומן של Raz Interior Design צבר מעל 13 שנות ניסיון בעיצוב דירות גג יוקרתיות וייחודיות המשרתות את צרכי הדיירים עד לפרט הקטן ביותר. נשמח לסייע לך לתכנן את בית החלומות שלך ולמצות ממנו את המיטב. למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים באתר.

bottom of page