top of page

עיצוב בתים פרטיים

אנו מאמינים שלא הגעתם לכאן סתם, אם אתם פה סביר להניח שאתם מתעניינים ומחפשים אחר אדריכל ו/או מעצב פנים שיעזור לכם בכל הקשור לעיצוב הבית שלכם. כאשר אנחנו מדברים על עיצוב בתים פרטיים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר דורשת ידע, מיומנות ולא מעט יצירתיות. בשנים האחרונות אנו רואים עלייה ניכרת במודעות בכל הקשור לעיצוב בתים פרטיים ולא מעט ישראלים מחליטים שזה הזמן להצטרף אל מדינות המערב השונות ומתחילים גם הם להיות חלק מן קדמה עיצובית המגשימה חלומות עבור לא מעט בתים בישראל.

 

עיצוב בית פרטי מודרני: מה הם העלויות?

זוהי למעשה אחת השאלות הנשאלות ביותר, כולנו רוצים לעצב את הבית שלנו אך באותה נשימה חשוב לנו לדעת מה הם העלויות הנלוות. כאשר אנחנו מדברים על עלויות נלוות של עיצוב בית פרטי אנו מדברים על מושג סובייקטיבי ביותר. כל בית מכיל חללים בגדלים שונים לצד דרישות עיצוביות שונות לכן אנו לא רואים מחיר אחיד בכל הקשור לעיצוב בית פרטי מודרני, המחיר ינתן לרוב על ידי האדריכל ו/או מעצב הפנים לאחר בדיקה פיזית של החלל והדרישות שלכם.

 

עיצוב בתים מודרניים תוך כדי היצמדות לתקציב

עיצוב בית יחד עם מעצב פנים ו/או אדריכל זה הדרך שלנו להגשים את כל החלומות והפנטזיות הכי גדולות שלנו בכל הקשור לנראות של הבית שלנו, יחד עם זאת לא מעט אנשים מוותרים על החלום מאחר והם חושבים כי מדובר במלאכה יקרה במיוחד אשר רק אנשים מסוימים יכולים להרשות לעצמם – אנו נרצה לנפץ לכם מיתוס קטן ולספר לכם שזה בכלל לא נכון. כאשר אנחנו מעצבים בתים מודרניים אנו יכולים לקבוע עוד בשיחת האפיון תקציב מוגדר לפיו אנו נעבוד יחד עם תכנית עבודה מסודרת – כך לא יהיו סייגים בכל הקשור לעיצוב הבית והמחיר הסופי.

 

עיצוב פנים בתים: מה הם היתרונות בעבודה עם אדריכל ומעצב פנים?

כאשר אנחנו מדברים על עבודה עם אדריכל ו/או מעצב פנים המתמחים בעולם העיצוב אנו רואים לא מעט יתרונות אשר הופכים את המלאכה לקלה יותר, איכותית יותר ואתם אף תופתעו לשמוע – זולה הרבה יותר.

  • חוסכים בהוצאות – בכוונה החלטנו להתחיל דווקא עם היתרון הזה, אנשים רבים נוטים לחשוב כי עבודה עם מעצב פנים תעלה להם לא מעט וכתוצאה מכך הם מעדיפים לעשות את כל התהליך לבדם וללא התערבות של אף בעל מקצוע מה שלרוב יתגלה כטעות חמורה ובזבוז לא קטן של משאבים וזמן. כאשר אנחנו עובדים עם מעצב פנים ואדריכל אנו יודעים כי הבית נבנה לפי תכנית עבודה מסודרת ומפורטת ותקציב מוגדר אותו נתנו מראש, כך שלא יהיו חריגות כלל. כמו כן, אדריכל בעל מוניטין בתחום עובד אל מול היבואנים והספקים הגדולים ביותר בארץ ובעולם ורוכש את הפריטים השונים במחירים מוזלים משמעותית מאלו שהיינו קונים באופן עצמאי היות לכוח המיקוח והקנייה שיש לו.

  • תכנית מפורטת לאורך כל הדרך – אנחנו לא אוהבים ניחושים, אנחנו מאמינים שגם אתם לא. רוב האנשים לא יודעים לבנות לעצמם תכנית מפורטת הכוללת מטרות, תקציבים ובניית תכנית עבודה מסודרת לכן אין מנוס מאשר לפנות לבעל מקצוע בעל ניסיון. עבודה עם אדריכל תקנה לכם תוכנית עבודה מפורטת אשר תכתב יחד איתכם ותפרט את כל התהליך והשפה העיצובית שלב אחר שלב, מן שלב האפיון ועד הגימור האחרון שנותר.

  • לנצל את כל החלל שלנו בצורה הטובה ביותר – עבודה עם אדריכל נותנת לכם את האפשרות לנצל בצורה המקסימלית ביותר את החלל שלכם, כאשר אתם עובדים עם בעל מקצוע אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שלא צפויות לכם שום "הפתעות" לא נעימות בדרך.

 

לכל אחד יש חלום – מה הוא החלום שלכם?

לא סתם הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים בשירותיהם של מעצב פנים ואדריכל לשם עיצוב הבית שלכם, אנו מאמינים שיש לכם חלום לא קטן – חלום בו אתם מדמיינים איך הבית שלכם נראה לפרטי פרטים. מה אם היינו אומרים לכם שיש לכם אפשרות להפוך את החלום למציאות, הייתם מאמינים לנו? אדריכל ומעצב פנים המתמחים בעולם עיצוב הבתים יוכלו לעזור לכם להפוך כל חלום למציאות בכל מסגרת תקציב תוך כדי יצירתיות רבה ומחשבה פתוחה. למה לכם להמשיך לחלום אם אתם יכולים לקום למציאות בה החלום שלכם הוא המציאות?

עבודה עם מעצב פנים: לא על גדר המלצה בלבד

אנו מאמינים כי עבודה עם מעצב פנים הוא מוצר צריכה בסיסי בכל הקשור למלאכת העיצוב בדירה שלכם. אנו בשנים האחרונות רואים לא מעט משפחות בארץ אשר בוחרות לבצע את כל התהליך לבדם וללא עזרה של אף בעל מקצוע, לרוב הבחירה הזו תגיע מחוסר ידע בתחום ומרצון לחסוך עלויות – יחד עם זאת ובעזרת חכמת "הבדיעבד" לא מעט אנשים מבינים כי בזבזו לא מעט כסף ומשאבים בכל הקשור לעיצוב הבית שלהם. אנו מאמינים כי עבודה עם מעצב פנים היא הכרחית מאחר ומדובר בבעל מקצוע אשר מתמחה בתחום עיצוב הפנים, עובד לפי תקציב מוגדר מראש ונמצא איתכם משלב האפיון והשלד ועד שלב הגמר. מעצב פנים יכול לעזור לכם לעשות את ההבדל הכה דרוש בין דירה סטנדרטית לדירה מודרנית ומרווחת.

 

RAZ interior design: עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

משרד אדריכלות ועיצוב פנים רז הינו אחד מן המשדרים המובילים והנחשבים ביותר בישראל, עם ניסיון של למעלה מ – 13 שנים ועבודה אל מול מגוון רחב של לקוחות הפכנו לביטוי שגור אצל לא מעט לקוחות פרטיים ואנשי מקצוע. אנו מזמינים אתכם להתחיל יחד איתנו תהליך בו אנו הופכים את החלום שלכם למציאות – למה אתם מחכים?

bottom of page