top of page

עיצוב דירות קבלן

מזל טוב! לרכוש את הדירה הראשונה שלכם מקבלן אחד הדברים הכיפיים ביותר להיכנס לדירה מהניילונים אשר מחכה לאכלוס ראשוני שלנו. כאשר אנחנו מדברים על עיצוב דירת קבלן אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ושטח בדירה נקייה וריקה אשר כל פעולה שתעשה מכרעת בכל הקשור לעיצוב הפנים בבית ולניצול המקסימלי של החלל. לכן, כאשר אנחנו מעצבים דירת קבלן יש לעשות זאת בליווי של בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין יחדיו אשר יאפיין יחד איתנו את הצרכים שלנו תוך כדי התחשבות בחלל. אנו מאמינים שיש לככ לא מעט שאלות - רז סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים וע ל מנת לעשות לככ מעט סדר.

זה הזמן שלכם להפוך את החלום למציאות


אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי לכל אחד גם שלנו יש חלומות, אלו יכולים להיות חלומות בתחומים שונים - תחום הקריירה, זוגיות, משפחה, פנטזיות ומד"ב ולפעמים אנו חולמים על בית החלומות שלנו אנו מאמינים שאם הגעתם זה סביר להניח שאחד. החלומות שתופסים חלק לא קטן מהחיים שלכם הוא בית החלומות שלכם - האמת, זה לא מפתיע אותנו בכלל כי ברוב המקרים זה אחד מהחלומות המפוארים שאפשר להגשים אותנו ואם אתם שואלים גם די יחד עם אדריכל ו/או מעצב פנים יכול לקחת את החלום. אתם ולהגשים אותו – אז למה אתם מחכים?


עיצוב דירות קבלן: מעצב פנים שלב אחר שלב


כאשר אנחנו מדברים על עיצוב דירות קבלן אנו מדברים אל מלאכת מחשבת של ממש אשר ריכה להיעשות רבה. אם הגעתם לכאן סביר להניח כי לדעת מה הם התהליכים ללמד אותם. ריכזנו עבורכם את השלבים הרלוונטיים:


•   זה הזמן להכיר - בתור התחלה אתם הולכים להכיר את מעצב הפנים אלככ, אנו מאמינים אי ההיכרות שלככ מעצב הפנים היא תחילתה לידידות מופלאה. תוך כדי כך אתם מכירים את המעצב, את ה"אני מאמין" "שלו ותוך כדי מבינים אם אתם רואים היתכנות לעבודה יחד או שמא האנרגיות מקבלים אותם מעט פחות עושים לך את הרצון להמשיך (מה גם בסדר גמור!).


•   מעצב מגיע אליכם לנכס - אם אתם שואלים אותנו במראה יותר טוב ממראה עיניים, לאחר שהכרתם את מעצב הפנים שלכם ונתתם לו את האור הירוק להמשיך הפגישה הבאה שלכם תהיה בנכס ו / או אונליין - בשיחה זו תתבקשו לקחת ו / או בעל המקצוע יקח בביתכם .


•   בינגו, יש לנו את הנכס - לאחר שיש למעצב את כל הדרוש על הנכס שלכם אנחנו עוברים לאחד השלבים האהובים עלינו - השלב בו הופכים את החלום שלכם למציאות בר קיימא. כאשר אתם תאפיינו יחד עע האדריכל ומעצב הפנים את הדרישות העיצוביות שלכ, את ה"אני מאמין "שלככ ואת כל שאר החלומות שלככ.


•   הדמיה ו / או שרטוט של הנכס - בלא מעט פרויקטים מעצב הפנים יעשה הדמיה לפרויקט המבוקש על מנת לתת לככ אינדיקציה למראה הסופי של הנכס שלככ.


•   בניית תקציב בהתאם למטרות - לאחר לנו את כל המידות הרלוונטיות של הנכס והדרישות הנכסים שלכם אנו מתחילים לבנות תקציב בהתאם למטרות שלכם, כמו כן התקציב נבנה יחד איתכם ויש לכם אמירה מוחלטת שיש לכל חופשה - כך אתם אלו שקובעים עד יום התקציב לשם. עיצוב הפנים.


•   מתחילים לעבוד - מעצב הפנים מתחיל לעבוד ולבצע את כל ההזמנות הדרושות אל מול ספקים רלוונטיים, כמו כן בהנחה וידרשו פתרונות יצירתיים ו/או שינויים לבקשתם יעבוד מעצב פנים ללא לאות על מנת להגיע לתוצאה הרצויה עבורכם תוך כדי להדגיש על מקצועיות, אמינות, עיצוביות ופתיחות מחשבתית.


•   אנחנו לקראת סיום - אתם והמעצבים עבדתם ללא לאות על מנת להגיע לתוצאה הרצויה, תוך כדי כך אנו מתחילים לסכם את כל הפעילות והמבצעים את הגימורים לקראת סיום המלאכה.


•   גג מעצב הפנים וגג אתם מרוצים - לאחר שכל אחד מרוצים, הדירה מוכנה ועכשיו אפשר להגיד בפה מלא - החלום שלכך הושלם!


דירת קבלן: מתי אתם ממליצים להזמין מעצב פנים?


לא אנשים תוהים מתי כדאי להם מעצב פנים ואדריכל על מנת לאבחן את הדירה להם לשש מלאכת עיצוב פנים. אנו מאמינים כי יש להזמין את האדריכל ומעצב הפנים לדירה עוד רכישת הדירה על מנת לקבל דעה מקצועית ואיכותית בכל הקשור למצב הבית, האפשרויות העיצוביות, הצרכים והרצונות שלכם. כאשר בעל המקצוע יגיע לבית הוא יוכל לקבל את התמונה המלאה ולדעת האם מדובר בעסקה כדאית ומה הם אפשריים העומדות בפניככ.


"אני יכול לעצב את הדירה לבדי – למה להוציא כסף מיותר?"


אנו מאמינים שהמחשבה הזו עברה לכם בראש ולא פעם אחת, כאשר אנו מדברים על עיצוב פנים אנו מדברים על ביטוי אשר רובנו מפרשים אותנו כשירות הניתן אך לעשירון העליון - אך הרשו לנו לספר לכם, זה ממש לא ככה. לא מעט אנשים הם עובדים לעצב את הדירה לבד ללא ניסיון קודם ומוצאים את העובדות מפסידים לא מעט כסף, משאבים ומקרים מבצעים עבודה חובבנית ביותר אשר מרחיקה אותם אלפי ממונים ממיקסום החלל.  

"בטח אצטרך משכנתא נוסף בשביל עיצוב פנים"


לא אנשים מקשרים אנו יכולים להצליח במיוחד, למעשה להבין אותך מאחר ומלאכת עיצוב הפנים משדרגת אלפי מונים ונותנת לכם את האפשרות להפוך את כל הנכס למודרני ויוקרתי. אך באותה נשימה אנו מאמינים, סבורים ובטוחים כי מדובר במחשבה מוטעית מן היסוד - כאשר אנו מדברים על עבודה עם מעצב פנים אנו רואים לא מעט מועילים בכל הקשור לצד הפיננסי. כל מעצבי הפנים עובדים על בסיס תקציב מוגדר מראש ולא על בסיס פרי דמיונים, כךתוכלו מסגרת התקציב שלככ להפוך את החלל לככ לחלל מעוצב מודרני ועכשווי. יחד עם זאת, למרבה הצער ולמעצב פנים יש כוח קנייה" חזק אל מול ספקים ויבואנים רבים אתם נהנים מלאים מעט הטבות ומחירים מוזלים מרכיבים את רהיטי ופריטים במסגרת מלאכת עיצוב פנים.


לא מפסידים מ"ר  - לנצל את החלל עד תום


השקעתם לא מעט כסף והחלטתם לרכוש דירת קבלן, על הנייר הדירה שקניתם עומדת על סך של 70 מ"ר, למה שתשתמשו רק ב-40? כאשר אנחנו מעצבים דירת מקבלים אנו עושים הכל מנת למקסם בצורה הטובה ביותר את החלל שלנו כך שנקבל פונקציונאלי, עשיר ללא מראה "עמוס ומתאמץ". ניצול החלל היא מלאכת מחשבת של ממש אשר נעשית יחד עע תכנון קפדני של אדריכל ומעצב פנים המתמחים בעולם עיצוב הפנים.


בלי יותר מדי מחשבות שניות:


טבע האדד מושתת לא מעט על חשיבה, אנו מאמינים אנו בכל הקשור לעבודת עיצוב פנים אנו לא צריכים לחשוב פעמיים. עבודה עע אדריכל ומעצב פנים היא בגדר "מאסט" מוצר בסיסי ואנו לא שימושים אליה מותרות כלליות. אנו רואים לא מעט משפחות אשר בוחרות לבצע את העבודה לבד וללא בעל מקצוע בשום צורה מסיבותיהם, אנשים מגיעים לאחר שהם ביזבוזו לא מעט כסף, משאבים ובכל זמן הקשור למלאכת העיצוב שלהם. אנו ס ובטוחים כי עבודה עם אדריכל המתמחה בעולם עיצוב הפנים היא הכרחית מאחר ובורים ביש מקצוע אשר למדו את התחום על תחום וביתו ויודע לספק לנו מענה ומעטפת לכל הצרכים שלנו תוך כדי בחינת צרכים תקציביים שונים. מעצב פנים הוא "הדיל מייקר" שעושה את ההבדל הקטן בין דירת קבלן רגילה וסטנדרטית לדירה בלת מודרנית, יוקרתית ומרווחת - זה הכל מה שרציתם לא?


עיצוב דירות קבלן: רז סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים


דירות קבלן מעולם עיצוב היה קל לא יותר, רז סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים מתמחים בעיצוב דירות קבלן ופיתוח בעשור האחרון לביטוי שגור אצל לא מעט לקוחות פרטיים, אדריכלים ובעלי מקצוע מהתחום. אנו מזמינים אתכ להצטרף אל חוג לקוחותינו המונה רות לקוחות מרות לקוחות הארץ ולהתחיל לתכנן יחד איתנו את ירת החלומות הבאה שלככ. אתם תבואו עם הרצון.

bottom of page