top of page

 

עיצוב דירות יוקרה

 

בין אם זה פנטהאוז בעיר הגדולה או דירה גדולה בבניין בפריפריה, אם חשקה נפשכם בחללים מסוגננים, מושקעים וגם יפים, שירותי עיצוב דירות יוקרה הם בדיוק מה שאתם צריכים. עיצוב דירות יוקרה הוא משימה מאתגרת מאד, כזו הכוללת כמה שלבים בתהליך כדי להגיע לתוצאה הרצויה. מעצם הגדרתן ככאלו, דירות יוקרה מתבססות על איכות ברמה גבוהה, על תקציב כספי לא קטן וגם על הצורך לענות על שורה ארוכה מאד של צרכים, ובעיקר חלומות ורצונות

מה כולל תהליך עיצוב דירות יוקרה?

 

תהליך עיצוב דירות יוקרה, לרבות עיצוב פנים דירות יוקרה, כולל מספר שלבים. כל שלב תלוי בזה המקדים לו וחשוב לעבור את כולם כדי להגיע, בסופו של דבר, לתוצאה שבה מעוניינים. אם כן, שלב ראשון בתהליך זה הוא התכנון. תכנון העיצוב הנדרש הוא השלב הראשוני ביותר אמנם, אך גם כזה עליו יתבסס הפרויקט כולו. במהלך שלב זה עורכים פגישה מקדימה שבה דנים בענייני הצרכים הקיימים, הרצונות וגם החלומות, נבחנים נתונים שונים הקשורים לדירה כמו השטח שלה, המאפיינים שלה וגם צרכיה המיוחדים וכן עולים כמה תכנונים, מספר אפשרויות וסקיצות כדי לבחון כיצד ניתן להוציא זאת לפועל וליצור דירת יוקרה מושקעת וגם יפה.

 

 השלב השני הוא שלב מפורט יותר והוא כולל תכניות עבודה מפורטות, מדויקות וגם מכוונות יותר אל המטרה.

ההתמקדות כאן תהיה בעיצוב החללים הפנימיים של הדירה, בגיבוש הקווים העיצוביים שישלטו בה, בחומרי הגלם שייקחו בכך חלק וגם בסגנון האישי, אליו מחובר הלקוח. השלב השלישי, לאחר מכן, הוא השלב שבו יתבצעו שינויים, ייבדקו נתונים הכרחיים ויוצעו רעיונות נוספים, רגע לפני שמוציאים זאת לפועל. השלב האחרון הוא שלב ההלכה למעשה. בשלב זה ניתן לראות את העיצוב כפי שהוא קורה במציאות ואת כל האלמנטים מתגבשים לכדי חללים פונקציונאליים וגם מסוגננים. את השלב הזה ילוו באופן צמוד המעצב או המעצבת האחראיים לתכנון, שיפקחו על הנעשה כדי להבטיח את המענה המתאים ואת התוצאה הרצויה.

למי מיועדים שירותי עיצוב פנים דירות יוקרה?

שירותי עיצוב פנים דירות יוקרה או עיצוב פנים בתי יוקרה מתאימים לבעלי דירות בבניינים, המעוניינים ליהנות מחללים מיוחדים ומושקעים. במקרים אלה המבנה קיים לרוב וכל מה שצריך הוא להמשיך לשלב עיצוב חלליו הפנימיים. מכיוון שמדובר בדירות יוקרה, התקציב יהיה גבוה יותר והאלמנטים שיש לקחת בחשבון, יהיו שונים באופן מהותי מאלה הרלוונטיים לעיצוב דירות קבלן צנועות יותר.

דירות יוקרה הן בדרך כלל דירות גדולות ומרווחות הרבה יותר, כאשר לעיתים אלו תהיינה דירות פנטהאוז עם מרפסת צמודה גדולה במיוחד. מסיבה זו עשוי פרויקט מסוג כזה להיות מורכב יותר, בהשוואה לאחרים, ולכן יצריך סיוע של מומחים.

כיצד זמן נמשך תהליך עיצוב דירות יוקרה?

 

כדי ליהנות משירותי עיצוב אלה יש לפנות לעזרתם של מעצבי דירות יוקרה או אדריכל דירות יוקרה. אלה, יוכלו להוציא אל הפועל את אותם רצונות וחלומות ולייצר עבור הלקוח דירה מיוחדת במינה. זמן העבודה משתנה בין דירה לדירה ותלוי בגודל שלה ובמידת מורכבותה.

לעיתים תהליך העבודה יהיה קצר, לעיתים ארוך, כך או כך חשובה העבודה המשותפת בין המעצב לבין הלקוח וגם תקשורת טובה. סבלנות, במקרים אלה נדרשת מאד וגם אורח רוח, שיחד יעזרו ליצור דירת יוקרה העונה על כל הצרכים.

רוצים להפוך את הדירה שלכם למסוגננת ומושקעת יותר? זקוקים לשירותי עיצוב דירות יוקרה? רז עיצוב פנים הוא המקום הנכון לפנות אליו

 

אצלנו תיהנו מפתרונות נכונים ומשילוב אידיאלי בין פונקציונאליות לסטייל. לפרטים אודות שירותינו, צרו אתנו קשר בטלפון 053-2778455. נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם שירות בהתאמה מלאה 

bottom of page